NEJLEPŠÍ HOSTING
Hlavní stránka   Máte nějaký dotaz? Návrh? Piště!  

HOSTING V ČR JE NEJVÝHODNĚJŠÍ?Hosting na páteřní síti


Jak již bylo napsáno na úvodní stránce, české hostingové služby jsou mnohdy dražší než hosting v zahraničí. Můžeme zde narazit na kvalitní firmy, které vycházejí dráž. Dále zde působí firmy nové, které často loví své zákazníky na nízké ceny, posléze však nezvládnou udržet své hostingové služby v požadované kvalitě. Většinou nejhorší volbou jsou firmy, jednotlivci, kteří nabízejí pod rouškou vlastního hostingu jen pronajatý prostor, nebo virtuální server a p. (od nich se totiž většinou nedočkáte včasné podpory, neboť jsou třeba zrovna někde v zaměstnání...)

Nejlepší volbou pro správný hosting je především sepsání požadavků na váš hosting.
A to současné požadavky i plány do budoucna.
Nemáte-li ještě žádnou doménu, můžeme doporučit poohlédnout se po nějakém tom "balíčku", kdy k zakoupení domény dostanete i základní (příplatkově i pokročilý) hosting. To se může vyplatit dokonce natolik že je tato volba stejně drahá jako zakoupení domény samotné u někoho jiného.

Většina poskytovatelů hostingu vás bude přemlouvat, nebo odkazovat na to že kdyby jste převedli doménu k nim, odpadl by ten či onen technický problém. Tak tím se nenechte zviklat.
Dns záznam domény snadno přepíšete sami a doména vám bude během pár minut fungovat na novém hostingu i bez jejího převedení.

Častěji však bývá výhodnější doménu+hosting provozovat u stejné hostingové společnosti.


FREE HOSTING


U nás existuje sice několik free hostingů s doménou třetího řádu, ale nepočítejte s tím že by vám zde šel rozchodit e-shop. Důvodem jsou práva k databázím MySql.
Lepší volbou je nainstalovat si free webserver + databázový server přímo na vaše PC. Získáte tím možnost vše vyzkoušet a probádat. A to včetně vašich html, php, flash a dalších typů webových stránek a cms systémů. Dokonce bez nutnosti být připojen na internet!
Pouze do vebového prohlížeče zadáte adresu (čísla) nebo zadáte localhost (http://127.0.0.1/adresar_vasich_stranek/) a můžete ladit a zkoušet vše v různých typech prohlížečů. Pak budete i lépe vědět co vlastně potřebuzjete!

Porovnejte cz hosting s hostingem v USA nebo Slovenskem.

hosting USA | POROVNÁNÍ HOSTINGŮ | hlasujte | KONTAKT
© 2011/2012 WEBHOSTING.NA1.CZ

 
www.na1.cz