zahraniční HOSTING
www.Na1.cz   Máte nějaký dotaz? Návrh? Piště!
Nejlevnější hosting? Hledejte v zahraničí. Proč?

Nejlevnější webhosting zatím jen v zahraničí? Konkrétně USA


PROČ HLEDAT HOSTING MIMO REPUBLIKU?

Důvodů je jen pramálo, bohužel však dosti zásadních. Především je to to, za co nezaplatíte narozdíl od domácích poskytovatelů.

Jmenujme:

  neomezený počet domén na jednom hostingovém účtu
  velký prostor v řádu desítek Gb
  statistiky a podrobné sledování návštěv zdarma
  zálohy zdarma i několikrát denně
  rychlá technická podpora 24hodin
  Mysql databáze v ceně - nebývá tolik omezována velikost a počet databází jako u nás
  Když budete hostovat třeba v Austrálii váš server bude ochoten na sebe naložit větší zatížení než jaké snese ve dne český poskytovatel (Toto tvrzení však berte s nadsázkou a humorem /poznámka správce serveru Na1.cz/)

Jaké jsou nevýhody hostingu v zahraničí?Jmenujme:

  platba do zahraničí nemusí být velký problém viz. poznámka dole.
  daň mimo EU (může být výhodou) někomu to ale může zamotat hlavu
  komunikace nejčastěji v angličtině (Google překladač to mnohdy vyřeší)
  relativně pomalejší načítání stránek (běžný uživatel nepostřehne, někdy ale může být paradoxně pomalejší i český hosting)


JAKÝ HOSTING DOPORUČUJEME?


Doporučovat konkrétní hosting můžeme jen z vlastní zkušenosti, ale je jich mnoho a stačí důkladně hledat a pročíst na fórech reakce uživatelů.
Osobně máme zkušenost s HostMonster hostingovou společností z USA. Kde to je? Doporučujeme se tam zajet podívat, nejen firma uvnitř, ale hlavně okolí je nádherné k rekreaci a delšímu pobytu.

Kdo dává přednost lepší adrese a velké společnosti, můžeme mu doporučit HostGator. S touto společností můžete svůj hosting mít zde Houston, Texas 11251 Northwest Freeway, Suite 400 Houston, TX 77092 , případně v Brazílii. To ovšem je pro čechy lákavé jenom z důvodu procvičení se v brazilské portugalštině.

Obecně platí pravidlo prostudovat co potřebuji, eventuelně do budoucna budu potřebovat a to do detailu. Chci-li provozovat e-obchod, bylo by do budoucna hloupé platit příplatky za Cron. Nejde-li o peníze, volíme vlastní servr, budeme ale muset počítat s náklady za ochranu. Naopak v USA nikoho nebude zajímat jaké kontakty lze na vašem hostingu najít a zneužít.

JAK ZAPLATIT HOSTING V ZAHRANIČÍ (USA, EU)Poradíme jak to děláme my. Především platby z tuzemských bank do zahraničí bývají nehorázně spoplatněny. To je třeba nějak obejít. Dle našeho názoru, nejlepším řešením je platba z účtu PayPal.

PayPal účet je veden zadarmo, pouze si strhává 1-4% z platby. (uvedený hosting v USA umožňuje platbu z vašeho PayPal účtu na jejich PayPal účet což nebývá zpoplatněno.)

Co je však důležitější, PayPal účet je veden zdarma v USD a CZK měně. Účet je evidován u Unicredit Bank v Praze. Založení účtu ale stále musíte zvládnout převážně v angličtině zde.
Převod peněz na účet, aby z něho šlo hosting zaplatit je nejlepší provést zadáním čísla vaší embasované platební karty v administračním rozhraní účtu PayPalu a zadání převedené částky (vložení na účet).
Zdarma lze embasovanou kartu a platby získat v rámci M-konta u MBank
Vložení peněz na účet je zjednodušeně řečeno to samé jako platba u obchodníka. (Platíte u kasy v obchodě platební kartou)

Existuje jistě mnoho jiných možností jak zaplatit hosting v zahraničí, popsanou metodu používáme my. K založení účtu a platbě hostingu u PayPal stačí typ účtu "personal" vhodný pro fyzické osoby. (Později lze kdykoliv změnit, potřebujete-li například přijímat platby z internetového obchodu a p.)

na1.cz

hosting CZ | POROVNÁNÍ HOSTINGŮ | hlasujte | KONTAKT
© 2011/2012 WEBHOSTING.NA1.CZ
 
www.na1.cz